Noc Bibliotek 2022 “To się musi powieść”

🌙To, co działo się w piątkowy wieczór ciężko opisać słowami🌙🤩
Za nami Noc Bibliotek 2022 pod hasłem „To się musi powieść”.

⭐️Okazało się, że w tą wyjątkową noc Stworek Psotek zrobił nam psikusa i rzucił zaklęcie na bibliotekę. Sprawił, że różni bohaterowie powychodzili ze swoich książek i znaleźli się w ludzkim świecie. Psotek dał im niełatwą misję. Aby odczarować swój dom – Bibliotekę musieli odnaleźć książki, które do nich należą. Wezwał również Panią Detektyw od niebezpiecznych spraw bibliotecznych, która służyła pomocą.
⭐️Jak się okazało, Stworek Psotek zostawił wiele zadań i trudności do pokonania, ale wszyscy świetnie sobie z nimi poradzili! Podczas zadań, wspólnymi siłami udało się zdobyć trzy cyfry, które były niezbędne do otworzenia walizki, w której Stworek Psotek ukrył książki i słodką niespodziankę.
⭐️Dzięki temu biblioteka została odczarowana, a bohaterowie wrócili do swojego książkowego świata. Przez całą swoją misję myśleliśmy „To się musi powieść” i jak widać, udało nam się! 😍
⭐️Wszyscy wpisaliśmy się do księgi, która będzie przedstawiała naszą opowieść z nocy bibliotek. Za kilka dni zapraszamy do jej obejrzenia.
⭐️W kolejnej części tej wyjątkowej nocy zrobiliśmy głosowanie na najciekawsze przebranie. Zwyciężyła Magdalena Wysk przebrana za Kopciuszka. Drugie miejsce zajęła Ewelina Kozłowska jako Aurora, a trzecie miejsce zajął Szymon Kuczewski przebrany za policjanta. Mimo to, wszyscy zasłużyli na zwycięstwo! Dziękujemy, że tak kreatywne pomysły. Wszyscy wyglądaliście świetnie! 🤩
⭐️Podczas Nocy Bibliotek uczestnicy mieli również okazję skorzystać z animacji. Bawili się w przeciąganie liny, grali w kręgle, układali wieże z kubeczków, bawili się słomkami konstrukcyjnymi i wiele innych…
⭐️Kiedy już się ściemniło, wyszliśmy na zewnątrz, odpaliliśmy ognisko i zjedliśmy ciepły posiłek. Na koniec czekały nas zabawy w ciemności z latarkami. Szukanie kolorowych piłeczek i zabawa w chowanego.

Dziękujemy dzieciom za aktywny udział i duże zaangażowanie a nauczycielom za pomoc i wsparcie! 💜

Zachęcamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z tej wspaniałej NOCY! 🤩🤩

Autor jzieja

10 października, 2022

Więcej informacji z tej kategorii

Nowości książkowe.

Nowości książkowe.

Nowy Rok......a u Nas, czekają na naszych Czytelników nowiutkie, świeżutkie i pachnące.... Zapraszamy do biblioteki po...

Ferie w bibliotece.

Ferie w bibliotece.

Zbliżają się ferie zimowe, a my w bibliotece już szykujemy niezapomniane atrakcje! Odwiedź nas i skorzystaj z...

Ferie w Bibliotece

Ferie w Bibliotece

Zbliżają się ferie zimowe . Odwiedź nas i skorzystaj z fascynujących wydarzeń. Szczegóły na załączonym plakacie....

Ferie w Bibliotece.

Ferie w Bibliotece.

Serdecznie zapraszamy na spędzenie wolnego czasu w ferie z nami. Czekamy na Was, w terminach podanych na poniższym...

Skip to content