Spotkanie autorskie z “Panem Poetą Show”.

Dziś w naszej bibliotece oraz filiach mieliśmy przyjemność gościć niezwykłego bajkopisarza i autora książeczek edukacyjnych — Pana Poetę. W spotkaniach uczestniczyli – 5ciolatki, przedszkolaczki oraz uczniowie klas I-III z Przedszkola Samorządowego przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Piątnicy, ze szkoły w Dobrzyjałowie oraz ze szkoły w Jeziorku.
🔹Autor wprowadził nas w niezwykły świat zabawnych rymowanych historii, które uczą morałem, a bawią treścią. Dzieci miały okazję zobaczyć niesamowite literackie show z tytułowymi bohaterkami książek: Kurą i Kaczką.
🔸Bardzo zaangażowały się w zabawy takie jak: karmienie Kury, tworzenie skrzydeł z piórkami, przebieranie się w rzeczy, w które przebiera się tytułowa bohaterka jednej z książek – Kaczka. Ogromną frajdę sprawiła dzieciom również zabawa w falujące morze z kolorowymi balonami.
🔹Na zakończenie spotkania była możliwość zakupu książeczek i otrzymanie dedykacji wraz z autografem autora.
Dziękujemy Panie Poeto! Było wspaniale!

Autor jzieja

30 listopada, 2022

Więcej informacji z tej kategorii

Nowości książkowe.

Nowości książkowe.

Nowy Rok......a u Nas, czekają na naszych Czytelników nowiutkie, świeżutkie i pachnące.... Zapraszamy do biblioteki po...

Ferie w bibliotece.

Ferie w bibliotece.

Zbliżają się ferie zimowe, a my w bibliotece już szykujemy niezapomniane atrakcje! Odwiedź nas i skorzystaj z...

Ferie w Bibliotece

Ferie w Bibliotece

Zbliżają się ferie zimowe . Odwiedź nas i skorzystaj z fascynujących wydarzeń. Szczegóły na załączonym plakacie....

Ferie w Bibliotece.

Ferie w Bibliotece.

Serdecznie zapraszamy na spędzenie wolnego czasu w ferie z nami. Czekamy na Was, w terminach podanych na poniższym...

Skip to content