Spotkanie podróżnicze “Zakochani w świecie…” z Joanną Grzymkowską – Podolak i Jarosławem Podolak.

Nasza biblioteka miała przyjemność gościć u siebie “Zakochanych w świecie…” Panią Asię i jej męża Jarosława. Nasze spotkanie dotyczyło kraju egzotycznego jakim są Indie. Dziękujemy naszym gościom za te fascynującą podróż. Nasi goście z wielką pasją, przekazali nam to, co sami osobiście doświadczają podróżując. Dzięki ich ciekawym osobowościom i tym w jaki sposób opowiadają i pokazują swoje filmy z podróży, mogliśmy również i my w tym uczestniczyć.W spotkaniu uczestniczyły klasy VII i VIII wraz z wychowawcami z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego im. mjr. Władysława Raginisa w Piątnicy.
Przedstawimy krótki opis o naszych gościach:
Joanna Grzymkowska-Podolak – z zawodu i wieloletniej praktyki dziennikarka i realizatorka programów telewizyjnych. Swoją pasję, przygodę  i pracę w mediach zaczynała w olsztyńskim oddziale „Super Ekspresu”, potem w olsztyńskim oddziale TVP. Tu poznała  operatora obrazu, obecnie męża Jarosława Podolaka. Jako reporterka i wydawczyni programów telewizyjnych współpracowała z TVN, potem TVP2. Świat i ludzi lubiła poznawać od zawsze, ale na dalekie, samodzielne podróże odważyła się całkiem niedawno. Z przyjemności i zawodowej potrzeby odważyła się też opowiadać o nich w książkach i filmach. Z mężem stworzyła dziennikarsko-operatorski duet  Zakochanych w świecie. Jej debiutancka książka to „Zakochani w świecie. Maroko”.

Autor jzieja

19 grudnia, 2022

Więcej informacji z tej kategorii

Nowości książkowe.

Nowości książkowe.

Nowy Rok......a u Nas, czekają na naszych Czytelników nowiutkie, świeżutkie i pachnące.... Zapraszamy do biblioteki po...

Ferie w bibliotece.

Ferie w bibliotece.

Zbliżają się ferie zimowe, a my w bibliotece już szykujemy niezapomniane atrakcje! Odwiedź nas i skorzystaj z...

Ferie w Bibliotece

Ferie w Bibliotece

Zbliżają się ferie zimowe . Odwiedź nas i skorzystaj z fascynujących wydarzeń. Szczegóły na załączonym plakacie....

Ferie w Bibliotece.

Ferie w Bibliotece.

Serdecznie zapraszamy na spędzenie wolnego czasu w ferie z nami. Czekamy na Was, w terminach podanych na poniższym...

Skip to content