Spotkanie warsztatowe w naszej bibliotece.

Wczoraj w naszej bibliotece odbyło się I spotkanie warsztatowe bibliotekarzy, które poprowadzili: Adam Kalinowski – informatyk Miejskiej Biblioteki Publicznej w Łomży oraz Beata Rogalska – Ambasadorka Labib.
Pierwszy warsztat zostały zorganizowane razem z Miejską Biblioteką Publiczną w Łomży, którego tematem było – Narzędzia open source dla bibliotekarzy, a drugi warsztat to 2 dniowa nagroda w wygranym przez bibliotekę konkursie RE:ANIMUJ SIĘ, którego tematem było – “Ale dlaczego? – kulturalna pobudka w bibliotece”.
W konkursie brało udział 171 bibliotek z całej Polski, a tylko 17 bibliotek wygrało warsztaty, w tym MY.
Warsztaty były bardzo ciekawe i intensywne. Poznałyśmy nowe narzędzia internetowe oraz ciekawe przykłady do zajęć z dziećmi, które przydadzą się w pracy bibliotekarza.
Dziękujemy bardzo naszym prowadzącym za świetne warsztaty i przekazanie nam wiedzy jaka posiadacie.
Serdecznie dziękujemy za pomoc w organizacji Miejskiej Bibliotece Publicznej w Łomży oraz za przybycie bibliotekarkom z: MBP Łomża, BP Gródek, GBP Przytuły, BPMiG Jedwabne, BPG Miastkowo-filia Drogoszewo,GBP Zbójna – filia Kuzie i Dobrylas, BPG Śniadowo, Oddział dla dzieci Łomża, MBP Kolno, Fila nr.2 Łomża,BPG Czerwone.
Do zobaczenia już w najbliższą środę 26.10.2022 r. na drugim spotkaniu warsztatowym.

Autor jzieja

20 października, 2022

Więcej informacji z tej kategorii

Nowości książkowe.

Nowości książkowe.

Nowy Rok......a u Nas, czekają na naszych Czytelników nowiutkie, świeżutkie i pachnące.... Zapraszamy do biblioteki po...

Ferie w bibliotece.

Ferie w bibliotece.

Zbliżają się ferie zimowe, a my w bibliotece już szykujemy niezapomniane atrakcje! Odwiedź nas i skorzystaj z...

Ferie w Bibliotece

Ferie w Bibliotece

Zbliżają się ferie zimowe . Odwiedź nas i skorzystaj z fascynujących wydarzeń. Szczegóły na załączonym plakacie....

Ferie w Bibliotece.

Ferie w Bibliotece.

Serdecznie zapraszamy na spędzenie wolnego czasu w ferie z nami. Czekamy na Was, w terminach podanych na poniższym...

Skip to content