wizyta w bibliotece

Czy bibliotekarze maja dużo pracy❓ Czym właściwie się zajmują❓ – na te i inne pytania szukały odpowiedzi przedszkolaki, które dzisiaj odwiedziły bibliotekę.👧🧒
Pierwsze, co przychodzi nam na myśl, myśląc o zadaniach bibliotekarza, to oczywiście wypożyczanie książek. W wielu przypadkach jest to obowiązek zajmujący najwięcej czasu. Warto jednak wspomnieć, że oprócz udostępniania zbiorów bibliotekarze zajmują się też ich gromadzeniem i opracowaniem, promowaniem czytelnictwa. Praca bibliotekarza to współpraca z użytkownikiem biblioteki czy tworzeniem baz danych.
Największą radość sprawia bibliotekarzowi praca z małym czytelnikiem i roześmiane buzie maluchów, kiedy odwiedzają bibliotekę.
Dzisiejsze spotkanie przebiegło w miłej atmosferze, a na zakończenie zrobiliśmy wspólnie piękne zakładki do książek. Dziękuję Pani Kindze i Pani Agnieszce , które wypracowują u maluchów przyjemność płynącą z czytania książek i często odwiedzają bibliotekę.
A oto kilka zdjęć ze spotkania z maluchami.👩👩‍🦱

Autor ztarnacka

14 stycznia, 2022

Więcej informacji z tej kategorii

Nowości książkowe.

Nowości książkowe.

Nowy Rok......a u Nas, czekają na naszych Czytelników nowiutkie, świeżutkie i pachnące.... Zapraszamy do biblioteki po...

Ferie w bibliotece.

Ferie w bibliotece.

Zbliżają się ferie zimowe, a my w bibliotece już szykujemy niezapomniane atrakcje! Odwiedź nas i skorzystaj z...

Ferie w Bibliotece

Ferie w Bibliotece

Zbliżają się ferie zimowe . Odwiedź nas i skorzystaj z fascynujących wydarzeń. Szczegóły na załączonym plakacie....

Ferie w Bibliotece.

Ferie w Bibliotece.

Serdecznie zapraszamy na spędzenie wolnego czasu w ferie z nami. Czekamy na Was, w terminach podanych na poniższym...

Skip to content