Zajęcia plastyczne “Zaułek krasnoludków”

Za nami kolejne zajęcia w ramach programu ,,Partnerstwo dla książki”, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury pt. “Krasnoludki są na świecie”.
Wczoraj warsztaty odbyły się w Filii bibliotecznej w Dobrzyjałowie a dziś w Filii bibliotecznej w Jeziorku oraz w naszej bibliotece. Były to zajęcia plastyczne pt. „Zaułek krasnoludków”, w których uczestniczyli uczniowie klas I-III. Zajęcia prowadziła Pani Justyna Kryszpin – Żmuda – absolwentka Wydziału Artystycznego Uniwersytetu Marii Curie – Skłodowskiej, która prowadzi zajęcia plastyczne z młodzieżą uzdolnioną według autorskiego programu, przeprowadza liczne konkursy plastyczne, przygotowuje młodzież na studia i do liceum plastycznego; od wielu lat współpracuje z Regionalnym Ośrodkiem Kultury w Łomży, bierze udział w projektach kulturalnych np. “Okno na kulturę”, “Klamra kultury”, “Krucha jesień”.
🍄Krasnoludki są bohaterami wielu popularnych bajek i baśni. Dziś uczniowie mieli okazję przenieść się w ich świat i przeżyć niezwykle twórczą przygodę. Na dużych arkuszach papieru stworzyli własne krasnoludki, które możemy podziwiać na załączonych zdjęciach. Jak wiemy, krasnoludki żyją w lesie, budując swe domki pod grzybkami. Dlatego też ich kolejnym zadaniem było wykonanie takich grzybków z rolek.
🍄Podczas wykonywanych zadań wszystkie dzieci wykazały się nie tylko dużym zaangażowaniem, ale również ogromną pomysłowością i kreatywnością.

Dziękujemy bardzo za pomoc merytoryczną Dyrektorom i nauczycielom ze szkół w Dobrzyjałowie, Jeziorku oraz Piątnicy oraz Pani Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Piątnicy.

Autor jzieja

28 kwietnia, 2022

Więcej informacji z tej kategorii

Nowości książkowe.

Nowości książkowe.

Nowy Rok......a u Nas, czekają na naszych Czytelników nowiutkie, świeżutkie i pachnące.... Zapraszamy do biblioteki po...

Ferie w bibliotece.

Ferie w bibliotece.

Zbliżają się ferie zimowe, a my w bibliotece już szykujemy niezapomniane atrakcje! Odwiedź nas i skorzystaj z...

Ferie w Bibliotece

Ferie w Bibliotece

Zbliżają się ferie zimowe . Odwiedź nas i skorzystaj z fascynujących wydarzeń. Szczegóły na załączonym plakacie....

Ferie w Bibliotece.

Ferie w Bibliotece.

Serdecznie zapraszamy na spędzenie wolnego czasu w ferie z nami. Czekamy na Was, w terminach podanych na poniższym...

Skip to content